Skip to the content

Klubbmestere

Hvert år kåres det klubbmestere i ulike klasser. 

 

Herrer og damer (fra 13 år) 

ÅR HERRER DAMER
2019 Øyvind Bjørnestad Silje Torvund Ohma
2018 Jarand Ekeland Arnøy Silje Torvund Ohma
2017 Nicholas McCourt Mia Sandtorv Lussand
2016 Nicholas McCourt Lisa Linnea Riis Lied
2015 Jarand Ekeland Arnøy Mine Othilie Riis Lied
2014 Lars Mjeldheim Sandvoll Lisa L. Riis Lied
2013 Øyvind Bjørnestad Cecilie Kahrs Skaale
2012 Lars Mjeldheim Sandvoll Cecilie Kahrs Skaale
2011 Lars Mjeldheim Sandvoll Cecilie Kahrs Skaale
2010 Didrik Kahrs Skaale Renate Hjelle Grimstad
2009 Andreas Lloyd Aronsen Julie C. Riis Lied
2008 Per Fredrik Jacobsen Ine Buvik
2007 Jonny Merkesdal Julie C. Riis Lied
2006 Jonny Merkesdal Kari Giil
2005 Svein Oliver Vedaa Lillian Vollan
2004 Craig Batty Kari Giil
2003 Trygve Tønjum Kari Tønjum

Junior (11 til 19 år) 

ÅR GUTTER JENTER
2019 Tobias Bussesund Silje Torvund Ohma
2018 Thomas Wiers Bjørnsen Silje Torvund Ohma
2017 Christian Kahrs Skaale Mia Sandtorv Lussand
2016 Christian Kahrs Skaale Lisa Linnea Lied
2015 Jarand Ekeland Arnøy Mine Othilie Riis Lied
2014 Lars Mjeldheim Sandvoll Lisa L. Riis Lied
2013 Didrik Kahrs Skaale Cecilie Kahrs Skaale
2012 Heine Tangerås Cecilie Kahrs Skaale 
2011 Ikke avholdt Ikke avholdt
2010 Didrik Kahrs Skaale Renate Hjelle Grimstad
2009 Lars Mjeldheim Sandvoll ikke avholdt
2008 Andreas Lloyd Aronsen Julie C. Riis Lied
2007 Andreas Lloyd Aronsen Ine Buvik
2006 Øyvind Bjørnestad Dyveke Meland
2005 André Keane Dyveke Meland
2004 Anders Engeseth Dyveke Meland
2003 Andreas Thomassen .

Senior (fra 50 år) 

ÅR HERRER DAMER
2019 Mats Jønsson Evelyn Merete Bratland
2018 Arnt Stensen Larisa Bolstad
2017 Morten Løtveit Wenche Hafstad Småberg
2016 Morten Løtveit Evelyn Merete Bratland
2015 Jon Klyve Evelyn Merete Bratland
2014 Jon Klyve Solveig Galloway
2013 Svein Olaf Hansen Randi Espeland Østvik
2012 Stein Opsahl May Helland
2011 Jon Klyve Inger Vassdal
2010 Trygve Tønjum Kari Kristine Tønjum
2009 Jon Klyve Evelyn Bratland
2008 Jon Klyve Kari Tønjum
2007 Trygve Tønjum Kari Tønjum
2006 Trygve Tønjum Kari Tønjum
2005 Jon Klyve Lillemor Disen
2004 Trygve Tønjum Kari Tønjum
2003 Trygve Tønjum Kari Tønjum

Eldre senior (over 70 år) 

ÅR HERRER DAMER
2019 Svein Olaf Hansen  Åse Scheie
2018 Trygve Tønjum Ingen deltagere 
2017 Trygve Tønjum Solveig Falck Galloway
2016 Svein Olaf Hansen Ikke avholdt
2015 Svein Olaf Hansen Ikke avholdt